Boloņa

Lētas aviobiļetes uz Boloņu

Boloņas lidosta

Kā nopirkt lētas aviobiļetes uz Boloņu?

Rezervēt.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirkt lēto aviobiļeti uz Boloņu caur to, jums vajag ienākt mūsu mājas lapā un izvēlēties lidojumu uz Boloņu, kā arī datumus un jāspiež pogu “Meklēt” . Jā sistēma nav atradusi variantu, kurš jums patiktu, pamēģiniet samainīt lidojuma datumus. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “Nopirkt”.

Lētas aviobiļetes uz Boloņu jūs variet apmaksāt skaidrā naudā mūsu birojā, ar kredītkarti vai naudas pārskaitījumu. Apmaksas veidi..>>

Speciālos piedāvājumus lētajiem lidojumiem uz Boloņu jūs variet apskatīties mūsu mājas lapā -rezervet.lv

Lētas aviobiļetes uz Boloņ jūs variet iegādāties šeit >>

Boloņa ir pilsēta Itālijas ziemeļos starp Po upi un Apenīniem. Emīlijas-Romanjas galvaspilsēta un Boloņas provinces centrs.
Slavena ar 1158. gadā dibināto universitāti, kura tiek uzskatīta par vecāko Rietumu pasaulē. Universitātē mācījušies daudzi viduslaiku ievērojamākie prāti (Dante, Petrarka, Tomass Bekets, Roterdamas Erasms, Koperniks kā daži no viņiem). Arī mūsdienās tā tiek uzskatīta par vienu no labākajām Eiropā un tajā mācās apmēram 100 000 studentu.
Politikā Boloņa ir kreisi noskaņota un tā tradicionāli ir sociālistisko un komunistisko intelektuāļu centrs.
Ekonomikā pazīstama ar zīmoliem Ducati (motocikli), Lamborghini (auto), Maserati (auto, mūsdienās Modēnā).
Senas tradīcijas kulinārijā, slavenākaie ēdieni – Boloņas mērce (ragù alla bolognese), tortellini, mortadella (tradicionālā Boloņas desa).

Papildus informācija par aviobiļešu cenām uz Boloņu: 67 284 818 (Avio.lv operātoru atbalsts)

Lētas akcijas aviobiļetes no Lufthansa

Lētas aviobiļetes no aviokompānijas Lufthansa. Lidojumi no Rīgas ar aviokompāniju Lufthansa turp un atpakaļ ar lidostu nodokļiem, nododamo bagāžu līdz 20 kg. un reģistrāciju: Frankfurt / FRA no LVL 103,- London / LON no LVL 145,- Dusseldorf / DUS no LVL 150,- Hamburg / HAM no LVL 150,- Paris / PAR no LVL 151,- Belgrade / BEG no LVL 158,- Munich / MUC no LVL 158,- Venice / VCE no LVL 159,- Madrid / MAD no LVL 159,- Florence / FLR no LVL 160,- Bologna / BLQ no LVL 165,- Pirkšanas periods: līdz 16.09.2012; Ceļošanas periods: 24.09.2012-29.03.2013. Pēc apmaksas biļetes nav nododamas un izmaiņas nav veicamas. ...