Gran Kanārija

Lētas aviobiļetes uz Grankanāriju

Grankanārijas lidosta

Kā nopirkt lētas aviobiļetes uz Grankanāriju?

Rezervēt.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirkt lēto aviobiļeti uz Grankanāriju caur to, jums vajag ienākt mūsu mājas lapā un izvēlēties lidojumu uz Gran Kanāriju, kā arī datumus un jāspiež pogu “Meklēt” . Jā sistēma nav atradusi variantu, kurš jums patiktu, pamēģiniet samainīt lidojuma datumus. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “Nopirkt”.

Lētas aviobiļetes uz Gran Kanāriju jūs variet apmaksāt skaidrā naudā mūsu birojā, ar kredītkarti vai naudas pārskaitījumu. Apmaksas veidi..>>

Speciālos piedāvājumus lētajiem lidojumiem uz Gran Kanāriju jūs variet apskatīties mūsu mājas lapā -rezervet.lv

Lētas aviobiļetes uz Gran Kanāriju jūs variet iegādāties šeit >>

Grankanārija (Gran Canaria) ir trešā lielākā Spānijai piederošā Kanāriju salu arhipelāga sala, kas atrodas Atlantijas okeānā 210 km attālumā no Āfrikas ziemeļaustrumu krasta starp Tenerifes un Fuerteventūras salām. Salas izcelsme ir vulkāniska. Sala atrodas 1250 km attālumā no kontinentālās Spānijas un lidojums līdz valsts galvaspilsētai Madridei ilgst apmēram 3 stundas.

Neskatoties uz to, ka sala ir neliela, tajā ir neparasti daudzveidīgas dabas ainavas un dažādas klimatiskās joslas, tāpēc Grankanārija tiek dēvēta par mazo kontinentu. Gaisa temperatūra salas ziemeļos parasti par vairākiem grādiem ir zemāka nekā gaisa temperatūras salas dienvidos.

Salas pirmiedzīvotāji ir guanči.

Grankanārijas platība ir 1560,1 km². Salai ir gandrīz apaļa forma un diametrs ap 50 km.

Papildus informācija par aviobiļešu cenām uz Grankanāriju: 67 284 818 (Avio.lv operātoru atbalsts)

Lētākās akcijas aviobiļetes uz Kanāriju Salām – Tenerifi…

Lētākās aviobiļetes uz Kanāriju Salām. Lētie lidojumi no Rīgas, Viļņas un Kauņas. Cenas aviobiļetēm vienā virzienā, ar lidostu nodokļiem un rokas bagāžu līdz 10 kg: Lētas aviobiļetes no Rīgas: Tenerife / TFS no LVL 100,- Lētas aviobiļetes no Viļņas: Tenerife / TFS no LVL 90,- Fuerteventura / FUE no LVL 101,- Gran Kanārija / LPA no LVL 104,- Lanzarote / ACE no LVL 114,- Lētas aviobiļetes no Kauņas: Lanzarote / ACE no LVL 101,- Tenerife / TFS no LVL ...