Brēmene

Lētas aviobiļetes uz Brēmeni

Brēmenes lidosta

Kā nopirkt lētas aviobiļetes uz Brēmeni?

Rezervēt.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirkt lēto aviobiļeti uz Brēmeni caur to, jums vajag ienākt mūsu mājas lapā un izvēlēties lidojumu uz Brēmeni, kā arī datumus un jāspiež pogu “Meklēt” . Jā sistēma nav atradusi variantu, kurš jums patiktu, pamēģiniet samainīt lidojuma datumus. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “Nopirkt”.

Lētas aviobiļetes uz Brēmeni jūs variet apmaksāt skaidrā naudā mūsu birojā, ar kredītkarti vai naudas pārskaitījumu. Apmaksas veidi..>>

Speciālos piedāvājumus lētajiem lidojumiem uz Brēmeni jūs variet apskatīties mūsu mājas lapā -rezervet.lv

Lētas aviobiļetes uz Brēmeni jūs variet iegādāties šeit >>

Brēmene  ir sena ostas pilsēta Vācijā Vēzeres upes grīvā, netālu no tās ietekas Ziemeļjūrā. Kopā ar Brēmerhāfeni veido atsevišķu Brēmenes federālo zemi.

Pilsēta radās 8. gadsimtā, kad Kārlis Lielais ieņēma Vēzeres grīvu un nodibina šeit bīskapiju, lai ieviestu reģionā kristietību. Turpmākos gadsimtus Brēmene bija centrālais punkts kristietības izplatīšanai Skandināvijā un Baltijā.

12. gadsimtā pilsēta atbrīvojās no bīskapa varas un kļuva par galveno ostas pilsētu Ziemeļjūras dienvidos. Kad 14. gadsimta sākumā Hanza no Baltijas jūras baseina sāka izplatīt savu ietekmi Ziemeļjūrā, Brēmene iesākumā sīvi pretojās, veicot pirātiskus uzbrukumus Hanzas kuģiem, tomēr 1358. gadā Lībekā pati iestājās šajā savienībā. Tomēr 1427. gadā Brēmene no Hanzas tika izslēgta.

Līdz pat 1871. gadam, kad nodibinās Vācu impērija, Brēmene bija atsevišķa pilsētvalsts.

Pēc 2.pasaules kara Brēmene, pretēji apkārtējām teritorijām, nokļūst ASV okupācijas zonā, un lielā mērā pateicoties tam, šodien ir atsevišķa federālā zeme.
Brēmene ievērojama ar:

  • Brēmenes muzikantiem no brāļu Grimmu pasakas.
  • EADS (European Aeronautic Defence and Space Company) rūpnīcu.
  • Mercedes-Benz autorūpnīcu.
  • futbola klubu SV Werder Bremen.
  • Beck’s alu.

Papildus informācija par aviobiļešu cenām uz Brēmeni: 67 284 818 (Avio.lv operātoru atbalsts)

Ryanair aviobiļetes no Viļņas

Speciālās cenas Ryanair aviobiļetēm no Viļņas. Cenas sākot no EUR 44 ar lidostu nodokļiem un rokas bagāžu līzd 10kg. Izlidošanas datumi: no 1-FEB-2014. Citas akcijas no Viļņas..>> Ryanair virzieni no Viļņas: Lētas aviobiļetes Vīļņa – Barselona Lētas aviobiļetes Vīļņa – Brēmene Lētas aviobiļetes Vīļņa – Brisele Lētas aviobiļetes Vīļņa – Khania Lētas aviobiļetes Vīļņa – Dublina Lētas aviobiļetes Vīļņa – Diseldorfa Lētas aviobiļetes Vīļņa – Liverpūle Lētas aviobiļetes Vīļņa – ...

Mančestra un Brēmene akcijas aviobiļetes ar Ryanair

Aviobiļetes uz Mančestru un Brēmeni ar Ryanair, kā arī citi virzieni no Ls 29,- 7. novembrī Ryanair uzsāka lidojumus uz Mančestru Lielbritānijā. Lidojumi uz Mančestru būs trešdienās un svētdienās ar Boeing737-800. Lidojuma ilgums būs 2 stundas un 40 minūtes. Sakarā ar reisa atklāšanu, tika pagatavota kūka futbola laukuma formā par godu Manchester United komandai, kā arī šī reisa pasažieriem tika pasniegti nelieli pārsteigumi – šokolādes futbola bumbiņas. Joprojām iecienītākie virzieni ...