Kā rezervēt?

Mellēt aviobiļetesKā rezervēt aviobiļetes?

Tiešsaitē..>>

Šis ir visizdevīgākais un ātrākais veids, kā rezervēt aviobiļetes. Lai to izdarītu, vienkārši sāciet rezervāciju mūsu mājas lapā. Pēc visu rezervācijas, pasažieru, kontaktinformācijas un maksājuma datu ievadīšanas jums uz epastu tiks izsūtīts ceļojuma maršruta dokuments. Ceļojuma maršruta dokumentā būs norādīts arī lidojuma numurs, ceļojuma datums un laiks, detalizēta informācija par izlidošanas vietu un galamērķi.

Aviobiļešu iegādes noteikumi

Kā apmaksāt rezervāciju?

1. Aviobiļešu apmaksa ar BankLink palīdzību (iespēja izmantot Swedbank, SEB un Nordea banku sistēmas);

2. Aviobiļešu apmaksa ar bankas pārskaitījumu (izmantojot rekvizītus);

3. Online aviobiļešu apmaksa ar norēķinu kartēm (ar norēķinu kartes datu ievadīšanu – to skaitā arī to bankas norēķinu karšu veidiem, kurus daudzi aviobiļešu pārdevēji nepieņem – MasterCard, Maestro, Visa Electron, Visa Classic);

4. Apmaksa skaidrā naudā mūsu birojā

Rezervējiet droši! Cenā ir iekļauti nodokļi, rokas bagāža un reģistrācija.

Nevienam nepatīk pārsteigumi, ja runa ir par naudu. Visticamāk, ikvienam ir nācies saskarties ar situāciju, kad, iegādājoties aviobiļetes internetā, gala cena izrādījās ievērojami lielāka kā sākumā šķitis. Rezervējot aviobiļetes www.rezervet.lv, varat būt droši, jo cenā jau ir iekļauti nodokļi, rokas bagāža un reģistrācija. Izmantojot rezervet.lv pakalpojumus, Jums nebūs jātērē laiks, meklējot izdevīgāko piedāvājumu, jo rezervēšanas laikā biļetes cena nekļūs lielāka!

Kā apskatīt informāciju par bagāžu?

Aviobiļešu rezervēšanas laikā saņemsiet detalizētu informāciju par bagāžu. Ja ir nepieciešama papildu vieta, iegādāties reģistrējamo bagāžu varēsiet nākamajā solī pēc pasažieru datu ievadīšanas.

bagaza

Papildu pakalpojumi

Ja Jums nepieciešami papildu pakalpojumi (transfēra pakalpojumi, viesnīcas rezervācija, vīzas noformēšana vai vilciena biļetes) – priecāsimies Jums palīdzēt!

Leave a Reply