Edinburga

Edinburga – viena no skaistākajām Skotijas pilsētām, saukta arī par Ziemeļu Atēnām – ļaus Jums izbaudīt viduslaiku atmosfēru, pastaigājoties pa šaurajām vecpilsētas ieliņām, aplūkojot pilsētas baznīcas un apmeklējot slaveno Edinburgas pili un tās cietoksni. Iegādājieties lētas aviobiļetes uz Edinburgu un ieplānojiet grandiozā mākslas vai zinātnes festivala apmeklējumu, kā arī izbaudiet krāšņās pilsētas galeriju un muzeju pārpilnību!

Kā nopirkt lētas aviobiļetes uz Edinburgu?

Rezervet.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirktu lētas aviobiļetes uz Edinburgu mūsu mājaslapā, jums jāizvēlas lidojums uz Edinburgu, jānorāda lidojuma datumi un jāspiež poga “meklēt” . Ja sistēma nenorāda variantu, kurš jums patiktu, pamainiet lidojuma datumu. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “nopirkt”.

Lētas aviobiļetes uz Edinburgu jūs varat apmaksāt skaidrā naudā mūsu birojā, ar kredītkarti vai naudas pārskaitījumu. Apmaksas veidus skatiet šeit >>

Īpašos piedāvājumus lētajiem lidojumiem uz Edinburgu jūs vienmēr varat apskatīt mūsu mājas lapā – rezervet.lv!

Lētas aviobiļetes uz Edinburgu jūs varat iegādāties šeit >>

Atrodoties Edinburgā, neaizmirstiet par Skotijas krāšņo dabas daudzveidību! Lai pilnībā izbaudītu Skotijas dabas skaistumu, iegādājieties lētas aviobiļetes uz Edinburgu, noīrējiet automašīnu un dodieties ārpus pilsētas robežām. Skotija neapšaubāmi var lepoties ar neaizmirstamu dabas skaistumu – plašās ielejas, ezeru un tīreļu pārpilnība, stāvās kraujas, klintis un pat kalni rada brīnišķīgu reljefu. Turklāt dabas krāšņumu papildina bieži sastopamās muižas, pilis un viduslaiku vecpilsētas.

Papildus informācija par aviobiļešu cenām uz Edinburgu: 67 284 818 (Avio.lv operātoru atbalsts)

Mančestra un Brēmene akcijas aviobiļetes ar Ryanair

Aviobiļetes uz Mančestru un Brēmeni ar Ryanair, kā arī citi virzieni no Ls 29,- 7. novembrī Ryanair uzsāka lidojumus uz Mančestru Lielbritānijā. Lidojumi uz Mančestru būs trešdienās un svētdienās ar Boeing737-800. Lidojuma ilgums būs 2 stundas un 40 minūtes. Sakarā ar reisa atklāšanu, tika pagatavota kūka futbola laukuma formā par godu Manchester United komandai, kā arī šī reisa pasažieriem tika pasniegti nelieli pārsteigumi – šokolādes futbola bumbiņas. Joprojām iecienītākie virzieni ...