Florence

Lētas aviobiļetes uz Florenci

Florences lidosta

Kā nopirkt lētas aviobiļetes uz Florenci?

Rezervēt.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirkt lēto aviobiļeti uz Florenci caur to, jums vajag ienākt mūsu mājas lapā un izvēlēties lidojumu uz Florenci, kā arī datumus un jāspiež pogu “Meklēt”. Jā sistēma nav atradusi variantu, kurš jums patiktu, pamēģiniet samainīt lidojuma datumus. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “Nopirkt”.

Lētas aviobiļetes uz Florenci jūs variet apmaksāt skaidrā naudā mūsu birojā, ar kredītkarti vai naudas pārskaitījumu. Apmaksas veidi..>>

Speciālos piedāvājumus lētajiem lidojumiem uz Florenci jūs variet apskatīties mūsu mājas lapā -rezervet.lv

Lētas aviobiļetes uz Florenci jūs variet iegādāties šeit >>

Florence ir pilsēta Itālijas ziemeļdaļā, Toskānā pie Arno upes, Toskānas administratīvais centrs un Florences provinces centrs.
Pilsētas ekonomika lielā mērā balstās uz tūrismu. Modes ekonomikā pazīstama kā kompānijas Gucci dzimtene. Florencē atrodas viens no ievērojamākajiem mākslas muzejiem pasaulē – Ufici galerija. Pilsētas pārbagātība ar mākslas pieminekļiem radījusi jēdzienu Stendāla sindroms. Florence tiek uzskatīta par itāliešu literārās valodas rašanās vietu.

Pilsēta bija viens no ievērojamākajiem vēlo viduslaiku Eiropas tirdzniecības un kultūras centriem. Florence tiek uzskatīta par galveno renesanses izcelsmes vietu un centru. Daudzus gadsimtus pilsētu un apkārtni pārvaldīja Mediči ģimene.

Florencē daudzu ievērojamu renesanses darbinieku vidū darbojušies – Dante Aligjēri, Džoto, Džovanni Bokačo, Mikelandželo Buonaroti, Leonardo da Vinči, Sandro Botičelli, Džirolamo Savonarola, Nikolo Makjavelli, Rafaels.

Papildus informācija par aviobiļešu cenām uz Florenci: 67 284 818 (Avio.lv operātoru atbalsts)

Lētas akcijas aviobiļetes no Lufthansa

Lētas aviobiļetes no aviokompānijas Lufthansa. Lidojumi no Rīgas ar aviokompāniju Lufthansa turp un atpakaļ ar lidostu nodokļiem, nododamo bagāžu līdz 20 kg. un reģistrāciju: Frankfurt / FRA no LVL 103,- London / LON no LVL 145,- Dusseldorf / DUS no LVL 150,- Hamburg / HAM no LVL 150,- Paris / PAR no LVL 151,- Belgrade / BEG no LVL 158,- Munich / MUC no LVL 158,- Venice / VCE no LVL 159,- Madrid / MAD no LVL 159,- Florence / FLR no LVL 160,- Bologna / BLQ no LVL 165,- Pirkšanas periods: līdz 16.09.2012; Ceļošanas periods: 24.09.2012-29.03.2013. Pēc apmaksas biļetes nav nododamas un izmaiņas nav veicamas. ...