Hamburga

Lētas aviobiļetes uz Hamburgu

Hamburgas lidosta

Kā nopirkt lētas aviobiļetes uz Hamburgu?

Rezervēt.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirkt lēto aviobiļeti uz Hamburgu caur to, jums vajag ienākt mūsu mājas lapā un izvēlēties lidojumu uz Hamburgu, kā arī datumus un jāspiež pogu “Meklēt” . Jā sistēma nav atradusi variantu, kurš jums patiktu, pamēģiniet samainīt lidojuma datumus. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “Nopirkt”.

Lētas aviobiļetes uz Hamburgu  jūs variet apmaksāt skaidrā naudā mūsu birojā, ar kredītkarti vai naudas pārskaitījumu. Apmaksas veidi..>>

Speciālos piedāvājumus lētajiem lidojumiem uz Hamburgu  jūs variet apskatīties mūsu mājas lapā -rezervet.lv

Lētas aviobiļetes uz Hamburgu jūs variet iegādāties šeit >>

Hamburga (vācu: Hamburg, izrunā: [ˈhambʊɐ̯k], lejasvācu: Hamborg) ir ostas pilsēta un federālā zeme Vācijas ziemeļos, Elbas upes grīvā, netālu no tās ietekas Ziemeļjūrā. Ziemeļos tā robežojas ar Šlēsvigas-Holšteinas federālo zemi, bet dienvidos ar Lejassaksijas federālo zemi. 2012. gadā pilsētā dzīvoja 1,8 miljoni iedzīvotāji. Pēc šī rādītāja tā ir otra lielākā Vācijas pilsēta aiz Berlīnes un sestā lielākā pilsēta Eiropas Savienībā.

Hamburga ir Vācijas lielākā ostas pilsēta, kā arī viena no 20 lielākajām ostām pasaulē pēc pārkrauto kravu daudzuma. Tā ir Johannesa Brāmsa dzimtā pilsēta.

Papildus informācija par aviobiļešu cenām uz Hamburgu: 67 284 818 (Avio.lv operātoru atbalsts)

Lētas akcijas aviobiļetes no Lufthansa

Lētas aviobiļetes no aviokompānijas Lufthansa. Lidojumi no Rīgas ar aviokompāniju Lufthansa turp un atpakaļ ar lidostu nodokļiem, nododamo bagāžu līdz 20 kg. un reģistrāciju: Frankfurt / FRA no LVL 103,- London / LON no LVL 145,- Dusseldorf / DUS no LVL 150,- Hamburg / HAM no LVL 150,- Paris / PAR no LVL 151,- Belgrade / BEG no LVL 158,- Munich / MUC no LVL 158,- Venice / VCE no LVL 159,- Madrid / MAD no LVL 159,- Florence / FLR no LVL 160,- Bologna / BLQ no LVL 165,- Pirkšanas periods: līdz 16.09.2012; Ceļošanas periods: 24.09.2012-29.03.2013. Pēc apmaksas biļetes nav nododamas un izmaiņas nav veicamas. ...