Hevīza-Balatona

Kā nopirkt lētas aviobiļetes uz Hevīza-Balatonu?

Rezervēt.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirkt lēto aviobiļeti uz Hevīza-Balatonu caur to, jums vajag ienākt mūsu mājas lapā un izvēlēties lidojumu uz Hevīza-Balatonu, kā arī datumus un jāspiež pogu “Meklēt” . Jā sistēma nav atradusi variantu, kurš jums patiktu, pamēģiniet samainīt lidojuma datumus. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “Nopirkt”.

Lētas aviobiļetes uz Hevīza-Balatonu  jūs variet apmaksāt skaidrā naudā mūsu birojā, ar kredītkarti vai naudas pārskaitījumu. Apmaksas veidi..>>

Speciālos piedāvājumus lētajiem lidojumiem uz Hevīza-Balatonu  jūs variet apskatīties mūsu mājas lapā -rezervet.lv

Lētas aviobiļetes uz Hevīza-Balatonu jūs variet iegādāties šeit >>

„Ungārijas jūra” – tā tiek dēvēts 77 kilometrus garais ezers ar zīdaino, zaļgandzelteno ūdeni Aizdonavas reģionā. Balatona ezers ir viens no Ungārijas lielākajiem dārgumiem un populāra atpūtas vieta, kur izvietojušies daudzi karsto avotu spakūrorti. Tas ir arī lielākais ezers Centrāleiropā. Ezera dienvidu piekraste ir ideāli piemērota maziem bērniem, jo ūdeņi ir sekli, savukārt ziemeļu pusē ezers jau pie paša krasta ir dziļš. Reģions ir slavens ar saviem gleznainajiem vīna dārziem, kuros top izcili vīni, kas lieliski sader ar gardajiem vietējiem ēdieniem. Daudzie viesu nami un restorāni laipni gaida gan vietējos, gan ārzemju viesus.

Hevīzas ezers ir pasaulē lielākais bioloģiski aktīvais un termālaiss ezers. Tas atrodas unikālā ģeoloģiskā vidē – 6 km no Balatonas ezera un 180 km no Budapeštas. Ezera virsma ir 4,4 hektāri, to veidojošais strauts ir bagāts ar minerālvielām un sākas 38 m dziļā alā, kur karstais un aukstais pazemes ūdens saplūst kopā jau tūkstošiem gadu. Ezera ūdens dabiski atjaunojas ik pa trīsarpus dienām, tā temperatūra nekad nav zem 22 grādiem pēc Celsija skalas. Vasarā ūdens temperatūra var sasniegt pat 38 grādus pēc Celsija skalas.
Papildus informācija par aviobiļešu cenām uz Hevīza-Balatonu: 67 284 818 (Avio.lv operātoru atbalsts)

Nothing Found

Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.