Kanāriju salas

Kā nopirkt lētas aviobiļetes uz Kanāriju salām?

Rezervēt.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirkt lēto aviobiļeti uz Kanāriju salām caur to, jums vajag ienākt mūsu mājas lapā un izvēlēties lidojumu uz Grankanāriju, Lanzaroti, Tenerifi vai Fuerteventuru, kā arī datumus un jāspiež pogu “Meklēt” . Jā sistēma nav atradusi variantu, kurš jums patiktu, pamēģiniet samainīt lidojuma datumus. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “Nopirkt”.

Lētas aviobiļetes uz Kanāriju salām  jūs variet apmaksāt skaidrā naudā mūsu birojā, ar kredītkarti vai naudas pārskaitījumu. Apmaksas veidi..>>

Speciālos piedāvājumus lētajiem lidojumiem uz Kanāriju salām  jūs variet apskatīties mūsu mājas lapā -rezervet.lv

Lētas aviobiļetes uz Kanāriju salām jūs variet iegādāties šeit >>

Kanāriju salas ir septiņu vulkāniskas izcelsmes salu arhipelāgs Atlantijas okeāna austrumu malā, netālu no Āfrikas ziemeļrietumu piekrastes (pie Marokas un Rietumsahāras). Salas pieder Spānijai un ir viens no tās autonomajiem apgabaliem. Arhipelāgs sastāv no šādām salām:

Tenerife (2034 km²)
Fuerteventura (1660 km²)
Grankanārija (Gran Canaria) (1560,1/km²)
Lansarote (845.9 km²)
Palma (sala) (La Palma) (706 km²)
Gomera (La Gomera) (369,76 km²)
Jerro (El Hiero) (268,71 km²).

Ziemeļaustrumos no Kanāriju salām atrodas vēl 6 mazas saliņas, kas veido Činiho arhipelāgu. Šīs salas piemin reti, jo tās ir ļoti mazas un vairums nav apdzīvotas: Alegranza (10,3 km²), Isla de Lobos (4,58 km²), La Graciosa (29,05 km²), Montaña Clara (1,48 km²), Roque del Este (0,064516 km²), Roque del Oeste (0,015765 km²). Tikai viena no šīm salām – La Graciosa – ir apdzīvota un tajā dzīvo 637 cilvēki.

Salas sastāv pārsvarā no vulkāniskas izcelsmes ieža – bazalta. Augstākā virsotne — dabīgais vulkāns Teide (Pico de Teide) (3718 m) Tenerifes salā. Teide ir arī augstākā virsotne visā Spānijā. Mēreni karsts, sauss, tropisks klimats. Nokrišņi – 300-500 mm gadā. Salās sastopami endēmiski augi (pūķkoks, Kanāriju priede, Kanāriju dateļpalma u.c.).

Galvenā ekonomikas nozare Kanāriju salās ir tūrisms. Kanāriju salas apmeklē 12 miljoni tūristu gadā. Salās audzē banānus, citrusus, vīnogas, mandeles, tabaku, graudaugus, dārzeņus. Iedzīvotāji nodarbojas arī ar lopkopību un zvejniecību.

Papildus informācija par aviobiļešu cenām uz Kanāriju salām: 67 284 818 (Avio.lv operātoru atbalsts)

Lidojums uz Kanāriju Salām

Lidojums uz Kanāriju Salām – Kā nopirkt lētas aviobiļetes? Rezervēt.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirkt lēto aviobiļeti uz Kanāriju Salām caur to, jums vajag ienākt mūsu mājas lapā un izvēlēties lidojumu uz Kanāriju Salām, kā arī datumus un jāspiež pogu “Meklēt” . Jā sistēma nav atradusi variantu, kurš jums patiktu, pamēģiniet samainīt lidojuma datumus. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “Nopirkt”.   Lētas aviobiļetes uz Kanāriju Salām ...

Lētākās akcijas aviobiļetes uz Kanāriju Salām – Tenerifi…

Lētākās aviobiļetes uz Kanāriju Salām. Lētie lidojumi no Rīgas, Viļņas un Kauņas. Cenas aviobiļetēm vienā virzienā, ar lidostu nodokļiem un rokas bagāžu līdz 10 kg: Lētas aviobiļetes no Rīgas: Tenerife / TFS no LVL 100,- Lētas aviobiļetes no Viļņas: Tenerife / TFS no LVL 90,- Fuerteventura / FUE no LVL 101,- Gran Kanārija / LPA no LVL 104,- Lanzarote / ACE no LVL 114,- Lētas aviobiļetes no Kauņas: Lanzarote / ACE no LVL 101,- Tenerife / TFS no LVL ...