Kopenhāgena

Kā nopirkt lētas aviobiļetes uz Kopenhāgenu?

Rezervēt.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirkt lēto aviobiļeti uz Kopenhāgenu caur to, jums vajag ienākt mūsu mājas lapā un izvēlēties lidojumu uz Kopenhāgenu, kā arī datumus un jāspiež pogu “Meklēt” . Jā sistēma nav atradusi variantu, kurš jums patiktu, pamēģiniet samainīt lidojuma datumus. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “Nopirkt”.

Lētas aviobiļetes uz Kopenhāgenu  jūs variet apmaksāt skaidrā naudā mūsu birojā, ar kredītkarti vai naudas pārskaitījumu. Apmaksas veidi..>>

Speciālos piedāvājumus lētajiem lidojumiem uz Kopenhāgenu  jūs variet apskatīties mūsu mājas lapā -rezervet.lv

Lētas aviobiļetes uz Kopenhāgenu jūs variet iegādāties šeit >>

Kopenhāgena ir pilsēta Baltijas jūras rietumu krastā pie Ēresuna šauruma, Zēlandes salas rietumos. Dānijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Tilts pār Ēresunu savieno Kopenhāgenu ar Malmi Zviedrijā. Dānijas galvenais ekonomikas un kultūras centrs.

Pilsētas nosaukums cēlies no seno dāņu – Købmandshavn (tirgotāju osta). Kopenhāgenu dibinājis Dānijas karalis Svens I, un līdz 7. gadsimta vidum tā bija neliels zvejnieku ciematiņš. 1157. gadā bīskaps Absalons nocietina pilsētu un tā kļūst par tirdzniecības ostu. Pilsēta attīstījās un kļuva bagāta, pateicoties siļķu tirdzniecībai.

Tā kā pilsēta atradās stratēģiski nozīmīgā vietā, kura ļāva kontrolēt visu tirdzniecību starp Baltijas un Ziemeļjūru, pilsētai vairākkārtīgi uzbruka Hanzas karaspēks.
Laikposmā no 1658. līdz 1659. gadam pilsēta piedzīvoja vairākus zviedru aplenkumus, bet 1801. gadā pie pilsētas notika Kopenhāgenas kauja starp angļu un dāņu flotēm. 1807. gadā angļi vēlreiz bombardēja pilsētu, izraisot postījumus.

Papildus informācija par aviobiļešu cenām uz Kopenhāgenu: 67 284 818 (Avio.lv operātoru atbalsts)

Lētākās Ryanair aviobiļetes no Rīgas. Cenas no LVL 23,-

Lētākās Ryanair aviobiļetes no Rīgas. Cenas no LVL 23,- Lētie lidojumi no Rīgas, cenas aviobiļetēm vienā virzienā, ar lidostu nodokļiem un rokas bagāžu līdz 10 kg: Oslo no LVL 23,- vienā virzienā Karsrūē no LVL 28,- vienā virzienā Londona no LVL 34,- vienā virzienā Liverpūle no LVL 35,- vienā virzienā Milāna no LVL 36,- vienā virzienā Helsinki no LVL 47,- vienā virzienā Kopenhāgena no LVL 49,- vienā virzienā Tallina no ...