Stokholma

Kā nopirkt lētas aviobiļetes uz Stokholmu?

Rezervēt.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirkt lēto aviobiļeti uz Stokholmu caur to, jums vajag ienākt mūsu mājas lapā un izvēlēties lidojumu uz Stokholmu, kā arī datumus un jāspiež pogu “Meklēt” . Jā sistēma nav atradusi variantu, kurš jums patiktu, pamēģiniet samainīt lidojuma datumus. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “Nopirkt”.

Lētas aviobiļetes uz Stokholmu jūs variet apmaksāt skaidrā naudā mūsu birojā, ar kredītkarti vai naudas pārskaitījumu. Apmaksas veidi..>>

Speciālos piedāvājumus lētajiem lidojumiem uz Stokholmu jūs variet apskatīties mūsu mājas lapā -rezervet.lv

Lētas aviobiļetes uz Stokholmu jūs variet iegādāties šeit >>

Stokholma ir pilsēta Zviedrijā, Baltijas jūras rietumu krasta pie Mēlara ezera. Valsts galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Tajā ir 864 324 iedzīvotāju, savukārt kopā ar priekšpilsētām — 1 372 565. Stokholma ir Zviedrijas galvenais ekonomikas un kultūras centrs.
Stokholmā notika 1912. gada Vasaras Olimpiskās spēles un 1956. gada Vasaras Olimpisko spēļu sacensības jāšanā, kaut arī pašas Olimpiskās spēles notika Melburnā. Tāpat šeit ir divreiz norisinājies Eirovīzijas dziesmu konkurss.

Papildus informācija par aviobiļešu cenām uz Stokholmu: 67 284 818 (Avio.lv operātoru atbalsts)

Lētas aviobiļetes Ryanair no Rīgas. Cenas no LVL 16,-

Lētas Ryanair aviobiļetes no Rīgas. Cenas no LVL 16,- Lētie lidojumi no Rīgas, cenas aviobiļetēm vienā virzienā, ar lidostu nodokļiem un rokas bagāžu līdz 10 kg: Oslo no LVL 16,- vienā virzienā Karsrūē no LVL 24,- vienā virzienā Londona no LVL 38,- vienā virzienā Liverpūle no LVL 35,- vienā virzienā Amsterdama no LVL 52,- vienā virzienā Dublina no LVL 56,- vienā virzienā Roma no LVL 65,- vienā virzienā Tampere no ...