Vašingtona

Kā nopirkt lētas aviobiļetes uz Vašingtonu?

Rezervēt.lv ir lēto aviobiļešu meklēšanas sistēma. Lai nopirkt lēto aviobiļeti uz Vašingtonu caur to, jums vajag ienākt mūsu mājas lapā un izvēlēties lidojumu uz Vašingtonu, kā arī datumus un jāspiež pogu “Meklēt” . Jā sistēma nav atradusi variantu, kurš jums patiktu, pamēģiniet samainīt lidojuma datumus. Lai veiktu rezervāciju, izvēlieties lidojumu un spiediet pogu “Nopirkt”.

Lētas aviobiļetes uz Vašingtonu jūs variet apmaksāt skaidrā naudā mūsu birojā, ar kredītkarti vai naudas pārskaitījumu. Apmaksas veidi..>>

Speciālos piedāvājumus lētajiem lidojumiem uz Vašingtonu jūs variet apskatīties mūsu mājas lapā -rezervet.lv

Lētas aviobiļetes uz Vašingtonu jūs variet iegādāties šeit >>

Vašingtona (Washington, D.C.), formāli Kolumbijas apgabals (District of Columbia, D.C.), ir Amerikas Savienoto Valstu galvaspilsēta un federālais apgabals, dibināta 1790. gada 16. jūlijā. Kolumbijas apgabals atrodas ASV austrumos, pie Atlantijas okeāna. Tas robežojas ar diviem štatiem – ar Merilendu un Virdžīniju. Mūsdienās Kolumbijas apgabala robeža atbilst Vašingtonas pilsētas robežām. Gan Vašingtonas pilsētu, gan arī Kolumbijas apgabalu pārvalda viena pašvaldības iestāde, taču ASV Kongresam ir augstākas lemšanas tiesības. Līdz ar to Vašingtonas iedzīvotāju statuss nedaudz atšķiras no ASV štatu iedzīvotāju tiesībām – štatos ir lielākas pašpārvaldes tiesības.

Vašingtonā patstāvīgi dzīvo vairāk nekā 588 000 iedzīvotāji, bet darba dienās pilsētā atrodas vairāk nekā miljons cilvēku. Ja skatās visu Vašingtonas metropoli, kurā Kolumbijas apgabals ir tikai daļa no tā, tad kopējais iedzīvotāju skaits pārsniedz 5,3 miljonus (astotā lielākā metropole ASV). Pašā pilsētā visu laiku lielākais iedzīvotāju skaits bija 1950. gadā, kad tajā dzīvoja 802 178. Vašingtona ir nosaukta ASV pirmā prezidenta Džordža Vašingtona vārdā. Apgabala administrācijas vadītājs un Vašingtonas pilsētas mērs kopš 2007. gada februāra ir Adrians Fentijs.

Vašingtonā atrodas 172 dažādu valstu vēstniecības, kā arī Pasaules bankas, Starptautiskā Valūtas fonda (IMF), Amerikas Valstu organizācijas (OAS), Panamerikas veselības organizācijas (PAHO) un citu organizāciju galvenās ēkas.

Papildus informācija par aviobiļešu cenām uz Vašingtonu: 67 284 818 (Avio.lv operātoru atbalsts)

SAS aviobiļetes: izpārdošana! ASV un Ķīna sākot no LVL 377,-

SAS lidojumi no Rīgas uz Pekinu, Čikāgu, Vašingtonu un atpakaļ sākot no LVL 377,- Vilinošās neierobežotu iespēju pilsētas, kur ikviens var atrast sev kaut ko piemērotu. SAS Scandinavian airlines piedāvā pievilcīgās cenas uz ASV un Ķīnas pilsētām. Rīga-Pekina-Rīga no LVL 377,- Rīga-Vašingtona-Rīga no LVL 417,- Rīga-Čikāga-Rīga no LVL 431,- Lidojumu piedāvājumus un datumus var skatīties šeit >>> Cenas ir atkarīgas no lidojuma datuma un vietu pieejamības.Cena norādīta vienam pasažierim. Cenā ietilpst lidojums ar SAS aviokompāniju ekonomiskajā klasē ...