Lētas aviobiļetes uz Parīzi

Zemo cenu aviokompānija Wizzair piedāvā lētas aviobiļetes uz Parīzi. Aviobiļetes cenā ir iekļauti lidostas nodokļi, pārlidojums un rokas bagāža vienai personai.

Lai iegādāties aviobiļeti vajag izvēlēties izlidošanas pilsētu, lidojuma galamērķi, lidojuma datumu, norādīt pasažieru skaitu un nospiest “meklēt”. Starp piedāvātiem lidojumiem jāizvēlās vispiemērotaku un “pasūtīt”. Tālāk jāseko instukcijai.

Lētas aviobiļetes uz Parīzi var pasūtīt nospiežot uz linku:

Lētas aviobiļetes uz Parīzi sākot no €30

EU.DES.Paris2

Nepalaid garām! Lētas aviobiļetes Rīga – Parīze, cenas sākot no €30. Parīzē katras atradīs izklaides savai gaumei.

Vasara – mīlestības gadalaiks, īstais brīdis doties uz Parīzi, mīlas apliecinājumu galvaspilsētu!

Pastaigā pa Parīzi jums atklāsies vairāki arhitektūras pieminekļi: Triumfa arka, AleksandraIII tilts, Luksemburgas dārzs un pils, Luvras muzejs, Panteons, Šamboro pils un, protams, Eifeļa tornis. Visgarākais gājēju maršruts platumā sasniedz 12 km, ko var iziet triju stundu laikā.

Lētas aviobiļetes uz Parīzi sākot no €30

Parīzē katrs atradīs izklaides savai gaumei. Vecāki ar bērniem, dosies uz Disnejlendu, kundzes labprāt apciemos parfimērijas muzeju, īsti gardēži nepaies garām Vīna muzejam. Savukārt, naktī, kad rajonā La Defens (biznesa centrā) iestāsies klusums, pamodīsies nakts pilsēta un “Mulen Ružas” kabare vilinās garamgājējus ar savām sarkanajām laternām.

Tūristiem vajadzētu zināt, kā Parīzē darbojas metro. Biļešu tarifikācija ir atkarīga no zonas. 1. un 2. zonas iekļauj sevī Parīzes centru, jo dziļāk perifērijā, jo lielāks paliek zonas numurs.

1. Vienas metro vilciena biļetes maksa (1.-2. zonā) ir €1.70; €1.90 – virszemes transporta biļetes maksa (tramvajs, autobuss, Monmartras funikulieris)

2. Desmit biļešu jeb “carnet” maksa centrālajā zonā ir €12.50 pieaugušajiem “tarif normal” un €6.20 bērniem “tarif réduit”.

Lai pilnībā izbaudīt Parīzes daiļumu iesakam izbraukt gar Sēnes krastiem ar upes tramvaju. Piestātne atrodas netālu no Notre-Dame katedrāles un Eifeļa torņa.

Viens franču rakstniek ir teicis, ka būt parīzietim nenozīme piedzimt Parīzē, bet gan piedzimt tur no jauna. Nepalaidiet garām iespēju no jauna sākt elpot ar pilnām krūtīm mīlestības pilsētā – Parīzē.

Leave a Reply