Lidojums uz Parīzi!

Zemo cenu aviokompānija Wizzair piedāvā lētas aviobiļetes uz Parīzi. Aviobiļetes cenā ir iekļauti lidostas nodokļi, pārlidojums un rokas bagāža vienai personai.

Lai iegādāties aviobiļeti vajag izvēlēties izlidošanas pilsētu, lidojuma galamērķi, lidojuma datumu, norādīt pasažieru skaitu un nospiest “meklēt”. Starp piedāvātiem lidojumiem jāizvēlās vispiemērotaku un “pasūtīt”. Tālāk jāseko instukcijai.

Lētas aviobiļetes uz Parīzi var pasūtīt nospiežot uz linku:

Aviobiļetes uz Parīzi, Rīga – Parīze
Aviobiļetes uz Parīzi, Varšava – Parīze
Aviobiļetes uz Parīzi, Viļņa – Parīze
Aviobiļetes uz Parīzi, Katovice – Parīze

parize2

 

Pilsēta nemitīgi mainās – vecie rajoni tiek renovēti un izveidotas jaunas teritorijas, piemēram, Seine Rive Gauche ap jauno Nacionālo Bibliotēku (Bibliothèque Nationale). Te vienmēr būs kāds jauns bārs vai restorāns, kas vēl nav apmeklēts, jauna maizes ceptuve, nesen atvērta galerija un tas vēl nav viss.

Aiz grandiozajām pilīm un bulvāriem slēpjas klusi pagalmi un dārzi, aiz vēsturiskajām fasādēm atradīsiet amatnieku veikalus un ievērojamus pētījumu institūtus. Parīze ir ne tikai viena no pasaules visvairāk apmeklētākajām pilsētām, tā ir arī ļoti blīvi apdzīvota. Pilsētas centrā būs grūti atrast brīvu vietu, jo viss šeit ir pieblīvēts ar ēkām, rotaļu laukumiem, pārtikas tirgiem un kafejnīcām – šajā dzīves ritmā var piedalīties jebkurš, kurš ierodas Parīzē un kaut uz mirkli kļūst par parīzieti.

Parīzi apmeklēt var jebkurā laikā un katram gadalaikam ir sava atmosfēra. Rudens sākas ar enerģisku izvirdumu, jo tiek atklāta jauna kultūras sezona; ziema ir festivālu un svētku laiks; maijs un jūnijs ir laiks, kad Parīze laiskojas vasaras saulē, bet augustā galvaspilsēta samazina savu ikdienas tempu un visi dodas uz pludmali, tāpēc tuvumā būs grūti atrast kādu parīzieti.

Leave a Reply