Lētas aviobiļetes uz Amsterdamu

Lētas aviobiļetes uz Amsterdamu no zemo izmaksu aviokompānijas Ryanair, pārlidojums ar pārsēšanos sākot no € 112.

Lētas aviobiļetes uz Amsterdamu, Rīga – Amsterdama

amsterdam_06

Amsterdama ir pilsēta Nīderlandes centrālajā daļā, pie Amstelas upes ietekas Eiselmērā. Amsterdama ir Nīderlandes galvaspilsēta un lielākā pilsēta, tomēr valsts valdība atrodas Hāgā. Amsterdama ir liels ekonomikas un finanšu centrs. Amsterdamā atrodas otra lielākā Nīderlanfes osta (lielākā atrodas Roterdamā).

Esot pilsētā ir vērts aplūkot arhitektūru. Daudzas mājas Amsterdamā ir šķības, tas tāpēc, ka Amsterdama ir ostas pilsēta, un tirgotājiem nācās savas noliktavas ierīkot zem paša jumta, lai tās neapplūstu.Tāpēc zem katras senas mājas jumta ir iedzīts āķis, caur kuru izvilka kanātu un stiepa preces zem jumta, bet lai maiss nesistos pret logiem, māju „nedaudz” nolieca uz priekšu.

Pilsētas centru daudzi kanāli sadala salās, tāpēc Amsterdama iesaukta par “Ziemeļu Venēciju”. Pats krāšņākais Amsterdamā nav sarkano lukturu kvartāls un coffe-shopi, bet gan kanāli. Tās ir ūdens ielas, uz kurām allaž ir rosīga kustība.Brauciens pa kanāliem maksā, apmēram, 8 eiro, bet tas ir tā vēts.

Lētas aviobiļetes uz Amsterdamu, Rīga – Amsterdama

Vairāk velosipēdu vienvietus kā Amsterdamā, droši vien, nebūsiet nekur citur redzējuši. Amsterdamas iedzīvotāji bieži neatceras, kur atstāja savu velosipēdu, un ņem pirmo, kas pagadās pa rokai. Ekskluzīvi un dārgi velosipēdu modeļi šeit nav cieņā, protams, ka varat iegādāties sev velosipēdu sākot no 5 eiro, bet 95%, ka tas būs zagts. Velosipēdus šeit atstāj kur pagadās, piesprādzē pie sētas, koka utt.

Amsterdamā atrodas arī vairāki ievērības cienības muzeji, piemēram, Van Goga muzejs, kurā atrodas orģinālās Van Goga gleznas, kā arī citu mākslinieku gleznas. Ieiešana muzejā atgādina lidostas drošības kontroli, bet nevar aizmirst, ka tur glabājas vairāku miljonu eiro vērtas gleznas. Ja esat nepilngadīgs, tad ieeja muzejā ir bezmaksas, bet ja esat pilngadīgs, tad nāksies šķirties no 15 eiro, bet tas ir tā vērts.

Leave a Reply