Lētas aviobiļetes uz Barselonu

Lētas aviobiļetes uz Barselonu bo zemu izmaksu aviokompānijas WizzAir, dodies uz Spāniju tikaipar nepilniem 70 EUR. Ceļo bez ierobežojumiem!

Lētas aviobiļetes uz Barselonu no 70 EUR

Barcelona2

Ko sagaidīt?
Barselona ir viena no retajām pilsētām, kas patīk pilnīgi visiem. Ne velti to sauc par „izmēru, kas der visiem” – gan veciem, gan jauniem, gan bagātiem, gan trūcīgiem, gan izglītotiem, gan parastu izklaidi meklējošiem.
Satriecošā arhitektūra, muzeji un mākslas vide padara Katalonijas galvaspilsētu par lielisku kultūras metropoli, savukārt aktīvā naktsdzīve, greznas viesnīcas, dizaineru veikali un smalki restorāni piesaista daudz atpūtnieku no visām pasaules malām.
Barselona ir viena no dinamiskākajām un kosmopolītiskākajām pilsētām uz šīs planētas, ļaujot mesties aizraujošos piedzīvojumos ikvienam, kas to vēlas.
Barselona ir sena, bagāta ar kultūras tradīcijām un arhitektūras pieminekļiem pilsēta, kurā īpaši izceļas Gotiskais kvartāls ar seno katedrāli. Šeit ir daudzums muzeju, tai skaitā Pablo Pikasso muzejs un kataloniešu mākslas muzejs. Katalonijas piekrastei ir sastopami divas, pilnīgi dažādas ainavas. Uz ziemeļiem no Barselonas dominē klinšaini krasti, kurus daba izrobojusi ar daudziem līcīšiem, kur kalnu masīvi atrodas tiešā jūras tuvumā. No otras puses šeit bieži sastopamas garas, smilšainas pludmales, it īpaši uz dienvidiem no Barselonas. Tajā pašā laikā starpība starp abu piekrastu ainavām nav izteikta, klintis un smilšainās pludmales mijas visā Katalonijas piekrastē.

Ko tur var darīt un redzēt?
Izstaigā slavenāko Barselonas ielu La Rambla un apmeklē Svētā Jozepa tirgu (Mercat de Sant Josep), kur vari palutināt sevi ar sieriem, vīniem, dažādām jūras veltēm un sulīgiem augļiem.
Ja esi pasaulslavenā arhitekta Gaudi cienītājs, noteikti apmeklē katedrāli La Sagrada Familia, ko Gaudi dzīves laikā tā arī nepabeidza, un tā tiek celta vēl joprojām. Otrs viņa šedevrs ir Guelli parks. Apmeklēšanas vērta ir arī viņa projektētā Mila māja.
Ja Tev patīk noklīst no galvenajām tūristu ielām, izstaigā Gotisko kvartālu. Tur atrodas mazi botique veikaliņi un arī Pablo Pikasso muzejs.
Muzikālo strūklaku faniem jāredz Magic Fountain of Montjuic.
Arī spāņiem ir savs tradicionālais brīvdabas muzejs – Poble Espanol.
Apmeklē Barselonas Monseratas klosteri, kas iebūvēts klintīs.
Stundas brauciena attālumā no Barselonas atrodas izklaides un atrakciju parks PortAventura.

Vērts likt aiz auss!
Neuztraucies par to, ka lielākā daļa spāņu nerunā vai ļoti maz runā kādā no svešvalodām. Saprasties ar vietējiem dažreiz ļoti labi palīdz artistiska žestikulēšana ar rokām.
Barselonu bieži dēvē par „Eiropas vislielāko veikalu”, un tik tiešām – Spānijā nav labākas pilsētas, kur iepirkties.
Elektrības spriegums tīklā ir 220 V.
Naudas vienība ir eiro. Vairums viesnīcu, veikalu un restorānu pieņem šādas kartes – American Express, Visa, Diners Club International, Eurocard/Mastercard.
Ārvalstu valūtu līdz 500 eiro atļauts ievest bez deklarēšanas, deklarēto ārvalstu valūtu atļauts arī izvest. Vietējo valūtu atļauts ievest līdz 600 eiro, izvest līdz 120 eiro. Valstī atļauts ievest 200 cigaretes, 2 litrus vīna, 1 litru stipro dzērienu, pārtikas produktus personīgai lietošanai. Radio, foto un video kameras ir jādeklarē. Aizliegts ievest narkotikas, ieročus, dažus medikamentus, munīciju un sprāgstvielas. Aizliegta vēsturisku priekšmetu izvešana, dārglietu, ieroču un munīcijas izvešana bez atļaujas.

Leave a Reply