Lētas aviobiļetes uz Londonu

Lētas aviobiļetes uz Londonu no lētu izmaksu aviokompānijas Ryanair. Tikai tiešie lidojumi uz Londonu. Londona ir Lielbritānijas galvaspilsēta, kas atrodas Anglijas dienvidaustrumos pie Temzas upes. Tā ir viena no lielākajām Eiropas pilsētām, kā arī viens no pasaules nozīmīgākajiem politikas, finanšu, tirdzniecības un kultūras centriem.

Lētas aviobiļetes uz Londonu, Korka – Londona
Lētas aviobiļetes uz Londonu, Dublina – Londona
Lētas aviobiļetes uz Londonu, Kaunas – Londona
Lētas aviobiļetes uz Londonu, Seviļa – Londona
Lētas aviobiļetes uz Londonu, Šanon – Londona

london

TOP 5, JA ESI LONDONĀ 1 REIZI

1. Pikadilli laukums un tā apkārtne. Londonas Tauers (Tower of London) un Tower Bridge. Iekļauj šos objektus savā Londonas pastaigā, bet ja vēlies apmeklēt Taueru, pērc biļetes internetā un ej bez rindas.

2. Londonas panorāma no St.Paul’s Cathedral, London Eye panorāmas rata vai jaunā Shard torņa platformas. Vai baudi unikālo Londonas panorāmu no Temzas upes kruīza.

3. Pastaiga Londonas parkos – Haidparkā, Džeimsa parkā, Grīnparkā, Kensingtona dārzos vai Grīnvičas parkā.

4. Lielbritānijas parlamenta apmeklējums sniegs emocijas gan arhitektūras, gan vēstures, gan politisko debašu cienītājiem. Parlamenta interjers ir vēl iespaidīgāks nekā tā slavenā fasāde, īpaša noskaņa jūtama Vestminsteras zālē. Publiskās debates atvērtas apmeklētājiem gan Lordu palātā, gan Apakšpalātā. Darba laikus skaties šeit.

KO REDZĒT UN DARĪT

* London Pass vienai, divām, trijām vai sešām dienām: ieeja bez rindas vairāk nekā 50 muzejos un atrakcijās, tostarp Temzas kruīzs, Londonas Tauers (London Tower), Sv.Pāvila katedrāle, atlaides Londonas restorānos un veikalos. Hop-on, Hop-off autobuss.
* Tikai divus mēnešus gadā – augustā un septembrī – Bekingemas pils apskate, cena – no 18 eiro. Rekomendējam nopirkt biļetes iepriekš, jo parasti biļešu rindā jāpavada vairākas stundas. Vai arī iegādājies pilnas dienas tūri, kur apmeklēsi gan Bekingemas pili, gan karalienes rezidenci Vindzorā. Savukārt ISANGO piedāvā Bekingemas pils apmeklējumu apvienot ar Stounhendžas apskati.
* London Eye – izbaudi panorāmas ratu bez stāvēšanas rindā, vai baudi īpašu romantiku privātā panorāmas kabīnē.
* Zirgu izjāde Haidparkā, ilgums – 1h, cena – 79 eiro.
* Temzas upes kruīzs vai Hop-on Hop-off kruīzs.
* Londonas apmeklējums nav iedomājams bez mūzikla vai teātra izrādes apmeklējuma: Dirty Dancing, Billy Elliot, Mamma Mia, Chicago, Hairspray, Wicked, Les Miserables, Grease vai klasiskais Phantom of the Opera un tā jaunais turpinājums Love Never Dies. Savukārt London Theater Passport tev ļaus iegādāties pēdējā brīdī pieejamās biļetes par zemākām cenām. Biļetes ar atlaidēm vari meklēt arī šajā tkts lapā.
* Gribi piedalīties Londonā filmētos televīzijas šovos? Meklē savas iespējas šeit.
* Apmeklē Šekspīra Globe teātri un lielāko izstādi pasaulē, kas veltīta šim dramaturgam, kā arī iepazīsti Elizabetes I laika Londonu!
* Citas Londonas ekskursijas.
* Privāta tūre pa Londonas vēsturiskajiem krogiem.
* Virgin Experience Days – neparastas aktivitātes, ko piedāvā Ričarda Brensona kompānija.
* Londonas audiogids.

BĒRNIEM

* Harija Potera Black Taxi tūre (privāta ekskursija, ilgums – 3h), vai Harija Potera pastaigas ekskursija, vai Harija Potera filmēšanas tūre un studijas apmkelējums.
* London Dungeon, bez rindas.
* Londonas Zooloģiskais dārzs, pērc biļeti internetā un ej bez rindas. Vai pavadi veselu dienu kā zooloģiskā dārza uzraugs, baro zvērus un aprūpē tos.
* Ripley’s Believe it or not. Izklaide visai ģimenei. Vairāk kā 800 neticamākie un dīvainākie eksponāti un aktivitātes. Reālā dzīve mēdz būt dīvaināka nekā fantāzija.
* Legoland Vindzorā, pērc biļetes online un ietaupi 10%.
* Mūzikls Karalis lauva (the Lion King).
* Tiso kundzes vaska figūru muzejs, pērc biļeti internetā un ej bez rindas.
* Dabas vēstures muzejs – iespaidīga ekspozīcija, kurā bērniem tiek piedāvātas interaktīvas atrakcijas. Ieeja muzejā bez maksas.
* Zinātnes muzejs. Ieeja muzejā bez maksas. Šeit atradīsi arī lieliskas dāvanas bērniem, kurus interesē dažādi eksperimenti.
* Sea Life akvārijs.
* Londonas tilta tūre un katakombas, rezervē šeit.
* Katru nedēļas nogali Britu muzejs rīko bērniem radošas darbnīcas un mākslas nodarbības. Dalība ir bez maksas, nodarbību sarakstu skaties mājas lapā, šeit atradīsi arī maršrutu ar 13 apskates objektiem, kas būtu interesanti bērniem.
* Katru svētdienu īpaši pasākumi un nodarbības bērniem notiek Nacionālajā galerijā. Šeit programmas sagatavotas gan tīņiem, gan pavisam maziem bērniem. Nodarbības ir bez maksas.
* Karaliskā observatorija un planetārijs Grīnvičā. Planetārijs piedāvā dažādas programmas, tām jāpērk ieejas biļete.
* BBC interaktīvas televīzijas tūres ( no 9 gadu vecuma) ļaus iejusties televīzijas reportieru lomā un apskatīt BBC televīzijas aizkulises.
* Londona Otrā pasaules kara laikā – interaktīva ekspozīcija, kas ļaus tev paceļot laikā un izjust tā laika atmosfēru un emocijas.
* Apmeklē slaveno labirintu no kokiem un krūmiem, kas atrodas Hempton Palace.

Leave a Reply