Lētas aviobiļetes uz Madridi

Lētas aviobiļetes uz Madridi no lētu izmaksu aviokompānijas Ryanair. Tikai tiešie lidojumi uz Madridi.

Madride — Spānijas galvaspilsēta. Jūras šajā pilsētā nav, bet tas nemaz nav trūkums. Madride – grezna, trokšņaina diennakts dzīves dēļ, dzīvespriecīga. Labāk vienreiz ieraudzīt, nekā simts reizes dzirdēt par to.

madrid

Kas ir jāizdara Madridē?

1. Pastaigājieties Prado muzejā, kur savākti pasaules vispazīstamākie mākslas darbi.

2. Izjūtiet paši, ko nozīmē īstā korida. Tā paliks atmiņā uz mūžu ar savu emocionalitāti un kaislībām.

3. Flamenko – bez tā nav iespējams iepazīt īsto Spāniju. Flamenko teātri un festivāli. Var vienkārši ienākt vienā no vispopulārākām kafejnīcām Madridē – Chinitas, kur katru vakaru variet baudīt flamenko priekšnesumus.

4. Pastaigājieties vislielākajā tirdzniecības ielā Gran-Via un iegādājieties sev pāris oriģinālu lietu, kuras ilgu laiku atgādinās jums par šo saulaino pilsētu.

5. Neaizmirstiet pagaršot čurosus! Tie ir virtuļi, kurus paniedz kopā ar šokolādes mērci. Izbaudīt šā deserta apburošu garšu ir iespējams tikai Spānijā.

6. Noteikti apmeklējiet Madrides parkus, kuru skaits pārsniedz 40. Izbrauciet laivā Retiro parkā, uztaisiet pikniku Kasa-de-Kampo un pastaigājieties pa Kampa-del-Moro dārzu.

7. Futbola cienītāji – noteikti ienāciet “Santjago Bernabeu” stadionā, kur trennējas “Real Madrid”. Tur ir arī muzejs, un, ja paveiksies, varēsiet paskatīties šīs leģendārās komandas treniņu.

Atbrīvojiet pāris dienas šīs pilsētas atmosfēras un iedzīvotāju iepazīšanai, lai sajust viņu dzīves garšu un iemīlēties Madrides gaisā. Pavadiet garās brokastis patīkamajā vietā dzerot vairākas kafijas krūzes, baudiet pustukšo pilsētu siestas laikā, ilgi un garšīgi vakariņojiet ar tradicionāliem spāņu ēdieniem. Vakarā apmeklējiet vairākus bārus – jautrība ir garantēta!

Leave a Reply